sobota, 16 czerwca 2012

WOW – Emma Stone na premierze Spider Man’a w Moskwie


Trwa promocja nowego Spider Man’a. Mocna reprezentacja filmu przebywa właśnie w Moskwie. Do kina na pewno się nie wybiorę, ale tradycyjnie śledzę co się dzieję na czerwonym dywanie.

Tym razem niesamowitym wyczuciem stylu i klasy popisała się Emma Stone. Młoda aktorka ostatnio wybiera bardzo ciekawe stylizacje i już została, przez niektórych, okrzyknięta ikoną stylu. Zauważyłam tą tendencję już jakiś czas temu. Dopiero jednak niebieska kreacja od Emilio Pucci (Fall 2012), podbiła moje serce. Bardzo elegancko i romantycznie. Rewelacja. I proszę, są (swojego rodzaju) kwiaty we włosach :).
                                                             Emilio Pucci (Fall 2012)

P &S

Źródła zdjęć: style.com, spletnik.ru, www.justjaredjr.com

2 komentarze:

  1. Jestem oficialnie bardzo zazdrosna! Już od dwóch lat szukam ładnej niebieskiej sukienki i nic z tego... Pieknie wygląda, zwłaszcza w polaczeniu z tymi boskimi beżowymi szpilkami z czerwonymi obcasami.
    Opropo towarzystwa, proszę zwrócić uwagę na 2 zdjęcie. Odrazu widać kto jak się bawi. Po lewej od Emmy takie eleganckie mężczyzni, a po prawej skacowana grupka facetów, wszyscy w okolarach, mocna chyba byłą premiera w Moskvie. A najlepszy to jest facet po prawej od Emmy w fioletowych butach, rozpietej koszule i czyms zlotym... hehe.
    V.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wiem Anonimowy V. :) Pomyślałam o Tobie w momencie jak zobaczyłam tą sukienkę. Nie martw się. Jeszcze trochę i będzie nas stać na Emilio Pucci …

    OdpowiedzUsuń