poniedziałek, 28 maja 2012

Nagość z klasą na czerwonym dywanie


Ostatnio bardzo popularnym trendem czerwonego dywanu jest wykorzystywanie w kreacjach ogromnej ilości nagości i blasku. Ale przede wszystkim nagości. W grę wchodzą tiule, koronki oraz różnorodność innych przezroczystych tkanin, a także fantazyjne wycięcia i kroje. Trend jest bardzo ciekawy, jednak niezmiernie trudny do noszenia. Nie można przekroczyć cienkiej granicy pomiędzy seksualną, tajemniczą nagością z klasą, a wulgarnym odsłanianiem ciała. Suknie nie nadają się także dla każdego. Najlepiej wyglądają, niestety, na wysokich smukłych kobietach z długimi nogami.

Oto parę przykładów „nagości z klasą” z tegorocznego Festiwalu w Cannes…

Przede wszystkim Karolina Kurkova (1) (suknia Roberto Cavalli), która coraz bardziej staje się moją faworytką wieczorowych wyjść. Heidi Klum (2) w Marchessa „prawie” nago oraz Natasha Poly (3) na czarno w Emilio Pucci.

(1)
(2)
(3)


Patrząc na kolekcję Roberto Cavalli Spring 2012 prawdopodobnie nieziemskie „nagie” suknie zobaczymy jeszcze nie raz na różnorodnych okazjach. Ciekawie tylko w jakim wydaniu?


P &S

Źródła zdjęć: spletnik.ru, wenn.com, www.style.com

1 komentarz:

  1. Karolina Kurkova - zabujcza kobieta!!! Z taką figurą jak u niej, i w takiej sukience... brak słów, same emocje. Ale żeby powrócić ją na ziemie, powiem jedno - trzeba pilnować odrostów, bo jest tak piękna, tak elegancka, taki biały uśmiech, a tu...
    Heidi Klum wygląda ładnie, ale nie wiem czy to suknia, czy to tło robi wrażenie, gdzie widzimy jakieś fajne miejsce, przypominające Złote Wybrzeże i Cannes.
    Natasha Poly i jej pewna siebie twarz - to krzyczący seks. Ta pewność siebie i uroda powalą każdego.
    Ogólnie motyw przezroczystych błyszczących sukienek - to bardzo dobry trend, co jak nie to może być bardziej wyzywającym i powalającym na raz? Też bym chciała, tylko że gdzie takie coś założyć? Ani na ślub, bo panna młoda zabije, ani na imprezę... więc nie pasuje za bardzo do kobiet prowadzących normalne życie, ale popatrzyć na pięknych modelek na czerwonym dywanie - jak najbardziej!

    OdpowiedzUsuń