piątek, 9 listopada 2012

Elegant First Lady


For English or any other language please use translator →

Bardzo aktualny temat nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale i na całym świecie – Barack Obama został prezydentem USA na kolejną kadencję.

Czy to dobrze czy źle pokaże czas. Osobiście cieszę się, że będziemy mieli okazję zobaczyć kolejne dzieła sztuki stylistów Michelle Obamy, której styl uważam za wzorowy. Pierwsza Dama z Północnego kontynentu Ameryki oraz jej styliści mają trudny orzech do zgryzienia. Michelle jest wysoka, posiada prawdziwie (z dużego "P") kobiece kształty oraz niełatwe do ułożenia włosy. Dodatkowo pełni funkcję społeczną, która zobowiązuje do perfekcyjnej prezentacji. Moim zdaniem, Pierwsza Dama oraz cała ekipa dbającej o jej wygląd rewelacyjnie radzą sobie z niełatwym zadaniem. Jest elegancka, a jednocześnie w przedstawianych przez nią stylizacjach zawsze występuje odrobina szaleństwa. Uwielbia mocne kolory, wzory oraz nietuzinkowe (zawsze bardzo kobiece) kroje. Za co niesamowicie ją szanuję. Często wykorzystuje również śmiałe niecodzienne dodatki.

Dla mnie – Bravo Michel Obama! Bravo styliści! Jakie jest Wasze zdanie?
P &S

3 komentarze:

 1. W 100% zgadzam się! Jest świetna i zawsze zadbana. A uśmiech, który towarzyszy jej zawsze, tylko dodaje Michel uroku.
  N.

  OdpowiedzUsuń
 2. Rzeczywiście ciężki orzech do zgryzienia. Perfekcyjna robota stylistów.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak, wielki szacunek dla stylistów, bo raczej nie było ta łatwe!
  Ale w Michel jest fajne to, że zgadza się na ciekawe kolorowe i odważne kreacje!
  V.

  OdpowiedzUsuń