sobota, 4 sierpnia 2012

Biżuteria jak z bajki

Przeglądałam ostatnio różnorodne strony internetowe w poszukiwaniu inspiracji i odkryłam coś niesamowitego. Na jednym z moskiewskich salonów odbyła się prezentacja wyjątkowej biżuterii. W momencie, kiedy ją ujrzałam przestało mnie interesować kto oraz w co ubrany odwiedził imprezę :)…


Autorką tej unikatowej, wręcz magicznej, biżuterii jest nowojorska jubiler Kimberly McDonald, która zdobyła popularność w Stanach po tym, jak Michelle Obama założyła kolczyki z jej kolekcji do sukni Alexandra McQueena na jedno z przyjęć (na marginesie Pierwsza Dama wyglądała wyjątkowo i nietuzinkowo w zaprezentowanej kreacji, jednak została skrytykowana przez Amerykanów ze względu na fakt, że suknia, którą miała na sobie, była, ich zdaniem, zbyt ekstrawagancka oraz pochodziła z angielskiego domu mody; podobno Michelle zwolniła po całym zajściu swoją stylistkę; szkoda; osobiście uważam, że nawet jeżeli pełni się obowiązki  pierwszej damy, księżniczki czy córki premiera wcale nie obowiązkowo rezygnować z odrobiny szaleństwa)


Biżuteria tworzona jest z niesamowitych materiałów i prezentuje się naprawdę magicznie i zjawiskowo. Wyczuć można także wyjątkowy styl autorki, łączącej w swoich dziełach różnorodne kamienie i metale. Godne podziwu…

P &S

Źródła zdjęć: www.kimberlymcdonald.com, www.spletnik.ru

3 komentarze:

 1. Piękne rzeczy! Ciekawie, ile kosztują takie kolczyki?
  Patrząc na trzeci obrazek, gdzie na kartce napisane jest "Je t'aime", się chce im odpowiedzieć "moi aussi, je t'aime!!!"
  A stylistki bardzo szkoda.
  V.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta bizuteria jest niesamowita. Dobitnie widac, ze piekno tkwi w prostocie! Im bardziej klasycznie i naturalnie tym lepiej. Pzdr!

  OdpowiedzUsuń
 3. Hm. Biżuteria jest niesamowita, ale nie powiedziałabym, że prosta. Chyba jej zagadka właśnie tkwi w skomplikowanym połączeniu kolorów kamieni i kryształów.

  OdpowiedzUsuń