środa, 22 sierpnia 2012

„Inspiracja dnia”


Dzisiejsza „Inspiracja dnia”, to Serena van der Woodsen w odrobinę odmiennym wcieleniu niż zawsze.

(Przy okazji…, zasady zabawy w „Inspirację dnia” są takie same jak wcześniej (więcej o serii w pierwszym wpisie „Inspiracja dnia” z maja br. http://poshandsmart.blogspot.com/2012/05/inspiracja-dnia.html). Oceniamy zaprezentowaną stylizację w skali od 1 do 6.)


Uwielbiam łączenie kolorów, które na pierwszy rzut oka wydają się zupełnie ze sobą nie współgrać. W tym przypadku nie jest ich wiele, ale są zdecydowanie bardzo od siebie różne: czarny, żółty, jaskrawo niebieski i stonowany landrynkowy róż. Ogólnie uważam, że połączenie żółtego i czarnego najlepiej sprawdza się w przypadku pszczółki Mai. Nie jestem zwolenniczką takiego zestawienia kolorów w stylizacjach. Wydaje mi się jednak, że w tym przypadku, prawdopodobnie ze względu na to, że żółty nie jest zbyt dominujący, czarny nie do końca czarny oraz wraz z dobranymi dodatkami, połączenie tych dwóch kolorów nie razi, a nawet jest fajne i ciekawe.

Bardzo fajny jest krój płaszcza. Torebka mistrzostwo świata.

Jedyne czego nie jestem do końca pewna, to koloru butów. Nie mogę się zdecydować czy pasuje w tym połączeniu czy nie. Wydaje mi się, że inny pastelowy kolor, może mniej landrynkowy, sprawdził by się w tym zestawieniu lepiej.

Oceniając, daje 5.

P &S

2 komentarze:

 1. Mi nie za bardzo podoba się takie połączenie kolorów, za bardzo "pszczółka Mai".
  Wyraz twarzy ma fajny, jak by właśnie zobaczyła swoje odbicie i pomysłała "ups, pomyliłam buty..." :)
  Kształt torebki bardzo ciekawy! Fryzura i delikatny makijaż też.
  Oceniam na 3.
  V.

  OdpowiedzUsuń
 2. Hmmm... Zestaw nie w moim stylu ale jeśli miałabym już oceniać to na 3. Myślę, że zupełnie do całej stylizacji nie pasuje torebka ;)

  OdpowiedzUsuń