piątek, 10 sierpnia 2012

„Inspiracja stylu” – Miroslava Duma


Wspominałam już we wcześniejszych postach o nowej rasie it girl powstałej w Moskwie w ostatnich latach (http://poshandsmart.blogspot.com/2012/06/inspiracja-dnia.html). Miroslava Duma, Natasha Goldenberg, Vika Gadzinskaya, Uliana Sergeenko oraz Elena Perminova. Można by do tej grupy rosyjskich dyktatorek mody oraz bardzo bliskich koleżanek doliczyć jeszcze parę osób. Moim zdaniem jednak, tylko wymienione Panie mogą pochwalić się wyjątkowym stylem i wyczuciem mody.

Co je łączy? Pochodzą z bardzo bogatych rodzin (co często potwierdza ich garderoba), fascynują się, można nawet powiedzieć żyją modą, ale nie są to fashion victims - każda z nich posiada swój własny, wyjątkowy, śmiały oraz niepowtarzalny styl.

Miroslava Duma była właściwie tą osobą, która zwróciła moją uwagę na tematykę rosyjskich it girl. Posiada niesamowite wyczucie stylu. Nie boi się łączyć rzeczy nie do połączenia. Jej stylizacje zawsze są szczegółowo przemyślane, dobrane oraz na tyle ciekawe, że nie da się pozostać obojętnym. Ciągle się także rozwija, poszukuje i się zmienia. Prawdziwa „inspiracja stylu”.P &S

1 komentarz:

  1. Podoba mi się. Fajnie też, że ona dodaję rosyjskie elementy, takie jak chustka na głowę, lub duże futro - i to wygląda świetnie i pomysłowo!!!
    V.

    OdpowiedzUsuń